VII edycji konkursu fotograficznego dla uczniów klas I-III - Wiosną na Podlasiu

Serdecznie zapraszam w imieniu organizatora - Stowarzyszenie Bielska Inicjatywa Społeczna oraz Partnera - Bielski Dom Kultury w Bielsku Podlaskim,do udziału w VII edycji konkursu fotograficznego dla uczniów klas I-III - Wiosną na Podlasiu.
W załącznikach zawarliśmy wszystkie potrzebne do udziału w konkursie informacje.
Tzn.:
Zał. 1. Regulamin konkursu
Zał. 2. Kartę zgłoszenia
Zał. 3. Metryczkę pracy/zdjęcia
Zał. 4. Oświadczenie RODO
Zał. 5. Plakat konkursu.
PRACE NALEŻY DOSTARCZYĆ DO 21 MAJA 2024 r., A ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLANUJEMY W DNIU 27 MAJA 2024 r., O GODZ. 11.00 w gmachu Bielskiego Domu Kultury w Bielsku Podlaskim im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ul. 3 Maja 2.
O przyznanej nagrodzie, wyróżnieniu bądź nagrodzie specjalnej poinformujemy szkoły we właściwym czasie.
Kontakt:
Artur Żukowski - organizator - 604458966