Radiowęzeł

W naszej szkole powstała szkolna redakcja Radiowęzła, prowadzona przez członków Samorządu Uczniowskiego oraz uczniów klas starszych dla których muzyka to pasja. Dzięki temu uczą się pracy w zespole, kreatywności oraz rozbudzają swoje zainteresowania.   Muzyka płynąca z głośników umila czas śródlekcyjny. Relaksuje, wprowadza pozytywną atmosferę, łagodzi stres, motywuje do działania oraz integruje uczniów i nauczycieli.

Radiowęzeł szkolny stanowi sekcję, która ma za zadanie pełnić funkcję rozrywkową, informacyjną oraz edukacyjną. W naszym Radiowęźle można usłyszeć dobrą muzykę, ciekawe audycje, wywiady oraz występy zdolnych uczniów. Nowa przestrzeń zapewnia rozwój kompetencji językowych, medialnych oraz poszerza umiejętności w zakresie obsługi wyposażenia radiowego.

Wspólne działania, przynoszą pozytywne efekty i integrują społeczność szkolną.