Rowerowa Stolica Polski 2024

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bielsku Podlaskim został organizatorem lokalnym projektu Rowerowa Stolica Polski 2024, link: https://play.google.com/store/apps/details...
Bielsk Podlaski jest miastem w którym lokalna społeczność bardzo często porusza się na rowerach. Domniemamy, że w Państwa instytucji/firmie jest wiele osób, które jeżdżą na rowerze, a nawet na nim przyjeżdżają do szkoły/miejsca pracy. W związku z tym serdecznie zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek, do wzięcia udziału w rywalizacji i kręcenia kilometrów dla naszego miasta.

Dołączyć do projektu można w bardzo prosty sposób. Pobieramy bezpłatną aplikację Aktywne Miasta, wyszukujemy BIELSK PODLASKI i dołączamy do wspólnego kręcenia kilometrów.

Aktualnie trwa trening i liczba uczestników przybywa, a już 1 czerwca rozpocznie się rywalizacja główna o Puchar Rowerowej Stolicy Polski, która potrwa miesiąc.
Bielsk Podlaski znajdziemy w aplikacji w zakładce TRENING RSP DLA GMIN. Aby uatrakcyjnić trwający trening utworzyliśmy różne rodzaje grup w których możecie między sobą rywalizować. Są to m.in. grupy dla bielskich szkół oraz instytucji. Można wybrać którąś z nich lub tylko grupę ogólną. Również w razie chęci utworzenia swojej indywidualnej grupy dla instytucji bądź firmy której nie ma, lub po prostu dla grupy znajomych prosimy o kontakt z naszym koordynatorem, którym jest Pan Jarosław Rogoza (e-mail: mosirbielsk@poczta.onet.pl lub telefonicznie (85 730-29-15, wew. 22).

POKAŻMY WSPÓLNIE, ŻE JAZDA NA ROWERZE TO NIE TYLKO SPORT, A TAKŻE PASJA, STYL ŻYCIA I FAJNA ZABAWA.

Krzysztof Grodzki
Dyrektor MOSiR w Bielsku Podlaskim