WIECZÓR KOLĘD - WIECZORYNA KALADOK

Prawosławne i katolickie kolędy w języku polskim i białoruskim rozbrzmiewały na wspaniałej uroczystości, która odbyła się 14 stycznia 2019 r. w naszej szkole.
W atmosferę bożonarodzeniowego okresu wprowadziła Pani dyrektor Joanna Kalinowska oraz prowadzący ks. Adam Dzienisiuk i Marta Ignatowicz. Pięknie o pomyśle przedsięwzięcia mówili Pan Jarosław Borowski - Burmistrz Miasta Bielsk Podlaski i ks. Jerzy Bogacewicz - proboszcz Parafii Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Bielsku Podlaskim. Na scenie prezentowały się zespoły: "Żeużyki" - opiekun Anna Fionik, "Ruczniczok", "Wianoczak"- opiekun Joanna Chilkiewicz, "Kaprys" - opiekun Anna Wiercińska oraz soliści Bartłomiej Kiełsa, Marta Tatarczuk i Zuzanna Piotrowska. Na koniec bożonarodzeniowego koncertu wystąpili nauczyciele, którzy pod kierownictwem Marty Ignatowicz, również zaprezentowali kolędy i pastorałki w języku polskim i języku białoruskim.