Wygraliśmy konkurs w ramach projektu „Zadziw Mikołaja, czyli zaprezentuj się na 100 %”

Kolejny raz wzięliśmy udział w projekcie organizowanym przez FUNDACJĘ UNITALENT „Zadziw Mikołaja, czyli zaprezentuj się na 100 %”. Przygotowaliśmy przedstawienie „Pozytywka z jasełkami”. Biblijne postacie: Trzej Królowie, pastuszek i zwierzęta, Józef, Maryja oraz Gwiazda Betlejemska prezentowały się w takt prawosławnej kolędy. Film z naszymi jasełkami okazał się najlepszy w kategorii szkół. Nagrodę uczniom wręczył osobiście prezes Fundacji  który w Mikołajki przybył pod szkołę w asyście pana Burmistrza oraz prawdziwego Mikołaja z Laponii. Uczniów przygotowały panie Anna Kołos, Elżbieta Nowacka, Anna Wiercińska.

Drugim konkursowym zadaniem było przystrojenie świątecznego drzewka pod miejskim ratuszem. Postawiliśmy głównie na ekologiczne dekoracje. Ozdoby choinkowe z szyszek, drewna, suszonych owoców wykonali szkolni wolontariusze pod kierunkiem pań Aliny Sacharewicz i Lidii Momotko.

Film:

„Zadziw Mikołaja, czyli zaprezentuj się na 100 %”