DZIEŃ WIOSNY - 21 MARCA

21 marca witaliśmy wiosnę.

Uczniowie założyli wielobarwne stroje, a niektórzy przebrali się za panią Wiosnę. W wyniku głosowania w klasach 5-8 bezkonkurencyjnie wygrał Kornel Filipiuk 8a, a w klasach młodszych Justyna Zdanowicz z 3b.Klasy, których stroje szczególnie wyróżniały się (wzbudziły szczególny podziw głosujących) to :1a, 2a, 3a, 4a, 5b,8a i 8b.W podziękowaniu za zaangażowanie otrzymają symboliczne nagrody.

W czasie dużej przerwy uczniowie młodszych klas pod kierunkiem starszych kolegów uczyli się tańczyć belgijkę.

Gratulujemy Szymonowi Godzińskiemu za zajęcie I miejsca w turnieju ping - ponga.

O dobrej zabawie pamiętali też nauczyciele naszej szkoły. Większość z nich była kolorowo ubrana, a w  meczu siatkówki pokonali uczniów.