Pierwsze dźwięki w Radiowęźle szkolnym

Po 28 latach mogliśmy znowu usłyszeć dźwięki Radiowęzła Trójki. W audycji inauguracyjnej Dyrektor szkoły mgr Piotr Nikołajuk-Stasiuk przedstawił zespół Redakcyjny Rdaiowęzła, a chwilę potem, wszyscy słuchali już muzyki płynącej z głośników w całej szkole.
     Radiowęzeł służy rozwijaniu zainteresowań muzycznych i dziennikarskich uczniów, kształtowaniu samodzielności, odpowiedzialności, punktualności, pracowitości, a także upowszechnianiu wśród uczniów umiejętności w zakresie obsługi sprzętu radiowego.
     Radiowęzeł będzie również służył jako kanał przekazywania informacji społeczności szkolnej przez dyrekcję i nauczycieli.