„Moja, Twoja, Nasza – BIBLIOTEKA” - Tydzień Bibliotek

Każdego roku w maju odbywa się ogólnopolska akcja promocji czytelnictwa i bibliotek - Tydzień Bibliotek. Jej organizatorem jest Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. Do tegorocznej akcji pod hasłem „Moja, Twoja, Nasza – BIBLIOTEKA”, włączył się Radiowęzeł szkolny.

Tydzień bibliotek ma na celu przede wszystkim promocje czytelnictwa i bibliotek. Ma na celu również podkreślanie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zwiększanie zainteresowania książką.

Na przypadające między 8 a 15 maja świętozaprosiliśmy uczniów klas drugich i trzecich do wspólnego słuchowiska, które było również okazją do zgłębienia pracy Radiowęzła Trójki.