Informacja przed egzaminem-Ważne.

Stawiamy się w szkole na godzinę 8.20

8:00 Molebien przy szkolnej kapliczce.

INFORMACJA DLA ÓSMOKLASISTÓW

1.   Zdający nie powinni wnosić na teren szkoły zbędnych rzeczy, w tym książek, telefonów komórkowych, kalkulatorów.

2.   Na egzaminie każdy uczeń musi mieć dwa długopisy z czarnym tuszem (nieścieralne) i linijkę w przypadku egzaminu z matematyki. Nie można pożyczać przyborów od innych uczniów.

3.   Uczeń może przynieść na egzamin własną butelkę z wodą, którą stawia na podłodze przy stoliku, by przypadkowo nie zalać arkusza egzaminacyjnego.

4.   Uczniowie są zobowiązani przestrzegać zasad wprowadzonych przez dyrektora szkoły:

- stawić się w szkole na godzinę 8.20;

- wchodzić do szkoły głównym wejściem i udawać się do sal, w których piszą egzamin;

- przed wejściem do sali egzaminacyjnej odbywa się losowanie numeru stolika.

1. Na 10 minut  przed zakończeniem czasu przeznaczonego na pracę z arkuszem egzaminacyjnym, nauczyciel przypomni o przeniesieniu odpowiedzi na kartę odpowiedzi;
  2. Po zakończeniu pracy z arkuszem uczeń ma dodatkowe 5 minut na sprawdzenie poprawności przeniesienia odpowiedzi na kartę odpowiedzi.

HARMONOGRAM

8:00  Molebien w kapliczce.

EGZAMIN

DATA