29.04.2023 - Finał Województwa Podlaskiego w pływaniu

Kolejny Finał Wojewódzki w którym braliśmy udział już za nami. W sobotę 29 kwietnia w Augustowie rywalizowali najlepsi młodzi pływacy z całego Podlasia. Trójka również dostąpiła zaszczytu udziału w tych zawodach oczywiście po wcześniej rozegranych eliminacjach. Najlepiej indywidualnie zaprezentowała się Zuzia Mironkiewicz z klasy VI, która w Igrzyskach Dzieci /rocznik 2010 i młodsi/ została Wicemistrzynią Województwa w stylu motylkowym. Ponadto III miejsce zdobyły: Bielawska Karolina /styl dowolny/ i Natalia Kulik /styl motylkowy/, obie w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej /rocznik 2008 i 2009/. W klasyfikacji drużynowej miłą niespodziankę zrobiły nasze dziewczęta /IMS/ , które zajęły III miejsce na Podlasiu.