Andrzejki w świetlicy szkolnej

29 Listopada obchodzone są Andrzejki jest to dzień zabaw i gier mówiący o tym co może nas spotkać w przyszłości. Współnie z wychowankami świetlicy staraliśmysię odkryć tajemnice naszych przyszłych losów . Ustawialiśmy buty aby się przekonać kto pierwszy wyjdzie zamąż, z serca wybieraliśmy imiona przyszłych wybranków. Kolory z chusty animacyjnej mówiły co może nas spotkać w niedługim czasie, numery liczb ułożone na chuście zdradzały jaki będzie nadchodzący rok. Obejrzeliśmy również film o tradycjach Andrzejkowych i skąd one pochodzą, kolorowaliśmy kolorowankę XXL. Popołudnie w swietlicy minęło nam na magicznych zabawach.