21 i 22 stycznia swoje święto mają kochane babcie i wspaniali dziadkowie.

Wszystkie grupy świetlicowe z wielkim zaangażowaniem przystąpiły do przygotowywania upominków. Jednym z prezentów, a jednocześnie podziękowaniem – za bezgraniczną miłość, opiekę, dobre słowo i wspólnie spędzony czas jest wirtualny występ.

Kolejnym podarunkiem są przepiękne laurki, którym uczniowie poświęcili dużo czasu i niewątpliwie włożyli dużo miłości w ich wykonanie oraz piękne, własnoręcznie robione mydełka z różnorodnymi zdobieniami.

Uczniowie oprócz pracy twórczej chętnie opowiadali za co kochają te ważne dla nich osoby. Niezwykle cenią sobie ich przyjaźń, pomoc, zaufanie oraz przekazywanie tradycji rodzinnych.

Zapraszamy do oglądnięcia galerii zdjęć oraz filmiku z występu umieszonego na Facebooku szkolnym.